loading

Nahrávání nových nabídek může zabrat i několik minut. Počkejte prosím.

login ico
Uživatelské jméno

Heslo

V případě zapomenutého hesla jej můžete OBNOVIT, nebo se jednoduše REGISTROVAT
login ico
Email zadaný při registraci

Po zadání platného emailu Vám dorazí zpráva na zadaný mail. V ní naleznete další kroky pro obnovení hesla.
Návrat k přihlášení.
NaplánujSvatbu.cz | NaplánujStavbu.cz | NaplanujRodinu.cz | NaplanujUbytování.cz | NaplánujChov.cz
 
MístoPráce.cz » Poradna » Práce » Když fotoknihu nebo fotoobraz z dovolené, tak od HappyFoto!

Když fotoknihu nebo fotoobraz z dovolené, tak od HappyFoto!

Práce

Jestli jedete na dovolenou a budete tam mít dobré připojení k internetu, můžou být vaše fotovzpomínky u vás doma dříve než vy. Nevěříte? Vytvořit a objednat fotoknihu či fotoobraz z mobilu či z počítače je jednoduché. A poslat jedním kliknutím do fotolaboratoře HappyFota ještě snadnější!

Podívejte se na stránky www.happyfoto.cz. Najdete tam srozumitelný návod a také ceny všech produktů včetně fotografií, fotoknih, fotoobrazů, fotokalendářů a dalších.

Fotoknihy jsou lepší než fotky

Nejrozumnější je z fotek vyrobit vlastní originální fotoknihu, protože jednotlivé fotky se vám časem poztrácejí. Někdo si vypůjčí jednu dvě, nevrátí je a vy jste rázem bez fotek. Vyrobit fotoknihu je snadné a hlavně: nikdo vám z ní fotky nesebere.

Jak na to?

Online na stránkách www.happyfoto.cz, přes aplikaci nebo si stáhněte ze stránek www.happyfoto.cz program HF Designer. Ze začátku možná využijete přátelského průvodce, který vás navede, jak máte do fotoknihy vložit fotky, texty a další srandičky, aby byla kniha přesně podle vašeho gusta. HappyFoto nabízí i mnoho velikostí – od miniknížečky, která je vlastně přívěskem na klíče, až po velkou lepenou knihu s pevnými deskami. Pro exkluzivnější příležitosti a profesionální fotky určitě zvolte fotoknihu deLuxe, kterou HappyFoto vyvolává tradiční chemickou cestou na fotopapír. Ceny tištěných fotoknih začínají na 179 Kč, ty deLuxe na 699 Kč.

Obrazy

Z fotografií, na které se chcete dívat každý den, si můžete vyrobit fotoplátno. Také k výrobě takového fotoobrazu, také stačí jen poslechnout průvodce programu HF Designer, který si stáhnete na www.happyfoto.cz. Ceny fotokoláží začínají na 70 Kč, fotoplátna, která jsouručně natažená do dřevěných rámů, nabízí HappyFoto od 599 Kč.Mistoprace.cz | Všechna práva vyhrazena.| Mapa