loading

Nahrávání nových nabídek může zabrat i několik minut. Počkejte prosím.

login ico
Uživatelské jméno

Heslo

V případě zapomenutého hesla jej můžete OBNOVIT, nebo se jednoduše REGISTROVAT
login ico
Email zadaný při registraci

Po zadání platného emailu Vám dorazí zpráva na zadaný mail. V ní naleznete další kroky pro obnovení hesla.
Návrat k přihlášení.
NaplánujSvatbu.cz | NaplánujStavbu.cz | NaplanujRodinu.cz | NaplanujUbytování.cz | NaplánujChov.cz
 
MístoPráce.cz » Poradna » Hledání práce » Léto ve znamení vodáků, hippies, pirátů a indiánů

Léto ve znamení vodáků, hippies, pirátů a indiánů

Hledání práce

V karnevalovém a dárkovém e-shopu Hubatá černoška nemají okurkovou sezonu ani přes léto, neboť právě v tomto období se konají dětské tábory, vodácké akce i dospělácké párty ve stylu hippies a dalších převleků. Češi totiž stále častěji spojují různé třeba narozeninové oslavy s jednotným stylem, v němž se odehrávají.

"Vodácká sezóna je v plném proudu už od května, ale největší zájem o naše námořnická trička a čepice pro vodáky je v červnu a v červenci, kdy je větší teplo. I když i letošní květen byl velmi teplý a vodáci spíš řešili, zda bude na té jimi vyhlédnuté řece dostatek vody," říká Edvard Medard, obchodní ředitel Hubaté černošky a dodává:

"Léto samozřejmě patří především dětem a letním prázdninám, kdy se pro ně konají zejména dětské tábory. Stále častěji se setkáváme s trendem, že jsou tábory zaměřeny třeba na piráty, indiány, kovboje, vikingy, pravěk a další témata, která v našem e-shopu nabízíme. Asi největší zájem bývá právě o pirátské doplňky, vlajky, pásky přes oko, bambitky, šavle apod."

Pozadu však nezůstávají ani dospělí. Podle Medarda se stále častěji konají různé dospělácké akce, na něž je vstup pouze v odpovídajícím převleku. Na indiánské narozeniny tak musíte mít minimálně indiánskou čelenku nebo tomahawk za pasem, na retro párty potřebujete péřové boa, cigaretovou špičku nebo retro paruku apod.

"Nejvíc ale vedou hippies," říká Medard a pokračuje: "Je to celkem pochopitelné, neboť hippies jsou symbolem míru, lásky, přátelství, radosti, svobody... A jít na takovou párty nebo oslavu narozenin dává hned od začátku tušit, že bude opravdu veselo. Na takové akce se nezapomíná a každý k tomu přistupuje jinak. Někdo velmi zodpovědně, jiný to odbude hippies přívěškem. Kdo však chce mít převlek dokonalý, pak u nás vybere prakticky vše, co správný hipísák nosí. Máme jak hippies kostýmy, tak i různé druhy paruk, přívěšků, čelenek i populární brýle lenonky, které proslavil zejména John Lennon."

Tak vidíte, možná se i vy necháte inspirovat a uspořádáte třeba jen letní grilovačku s přáteli v hippies duchu a vězte, že na ni budete dlouho vzpomínat.Mistoprace.cz | Všechna práva vyhrazena.| Mapa