loading

Nahrávání nových nabídek může zabrat i několik minut. Počkejte prosím.

login ico
Uživatelské jméno

Heslo

V případě zapomenutého hesla jej můžete OBNOVIT, nebo se jednoduše REGISTROVAT
login ico
Email zadaný při registraci

Po zadání platného emailu Vám dorazí zpráva na zadaný mail. V ní naleznete další kroky pro obnovení hesla.
Návrat k přihlášení.
NaplánujSvatbu.cz | NaplánujStavbu.cz | NaplanujRodinu.cz | NaplanujUbytování.cz | NaplánujChov.cz
 
MístoPráce.cz » Poradna » Hledání práce » Nenechávejte ležet peníze na účtu. Investujte s Rusňákovou DRFG

Nenechávejte ležet peníze na účtu. Investujte s Rusňákovou DRFG

Hledání práce

Máte finanční rezervu, která zatím tiše leží na bankovním účtu a jen stěží se dočká nějakého zhodnocení? Máte sen procestovat celý svět, koupit si letadlo, do konce života nepracovat nebo se „jen“ zabezpečit na důchod? Jenže jak a kde nejlépe investovat? Pojďme si představit DRFG, David Rusňák Family Group, investiční skupinu, která se bez diskuze ve světě financí vyzná.

Ani nemovitosti neujdou pozornosti společnosti Davida Rusňáka

Pakliže čekáte na nejvhodnější chvíli pro zúročení vašeho volného kapitálu, neváhejte. Aktuální situace na tomto trhu je skutečně velmi příznivá. Od poslední bankovní krize před deseti lety se ekonomika vyvíjí velmi příznivě a prostor k investování je tu. Pokud se bojíte jít do většího rizika, můžete jako prostředek pro uložení peněz zvolit nemovitosti. Jsou v Čechách velmi oblíbeným a řekněme že i zaručeným nástrojem.

DRFG si této skutečnosti všimla a před časem založila nemovitostní fond Real Estate. S velice moderním a sofistikovaným programem se nebojí na tomto trhu fungovat. Mají za sebou už řadu pilotních projektů a vlastní i několik velmi zajímavých budov v Českých Budějovicích. Jak z hlediska investic, ale i možnosti nové výstavby dalších obytných či kancelářských prostor.

Státní, komunální, korporátní, to vše jsou dluhopisy

Další možností zhodnocení úspor jsou dluhopisy. V této chvíli se nedá říct, že by to byl jeden z nejefektivnějších způsobů investování. Ovšem DRFG umí překvapit i v této oblasti a skutečně velmi šikovní manažeři i v tomto směru dovedou zázraky. Dle recenzí klientů není třeba se bát a zvolit právě dluhopisy jako jednu z možností pravidelného ukládání nižších částek.

DRFG vybrala 20 nejlepších

Pokud si sami netroufáte určit, zda dluhopisy, fondy, akcie nebo třeba nemovitosti budou pro vás vhodné, svěřte se do rukou dvaceti nejlepších obchodníků. Právě oni byli vybráni společností utvořit tým s trefným označením ELITA. Tyto dvě desítky profesionálů jsou pravidelně školeni, ale jak sami přiznávají, nejvíce je obohacují zkušenosti z praxe, které se nebojí sdílet. Nestávají se tak z nich rivalové, ale kolegové v pravém slova smyslu. DRFG si tuto výjimečnost uvědomuje a dává jim velkou podporu.

Protože se toto sloučení těch nejlepších do ELITY osvědčilo, a potvrzuje to i zpětná vazba od klientů, společnost se rozhodla tyto řady rozšířit. Do budoucna plánuje až 100 členů a tím zajistit skutečně maximální servis co největšímu počtu zájemců o investice a tím i vám.Mistoprace.cz | Všechna práva vyhrazena.| Mapa