loading

Nahrávání nových nabídek může zabrat i několik minut. Počkejte prosím.

login ico
Uživatelské jméno

Heslo

V případě zapomenutého hesla jej můžete OBNOVIT, nebo se jednoduše REGISTROVAT
login ico
Email zadaný při registraci

Po zadání platného emailu Vám dorazí zpráva na zadaný mail. V ní naleznete další kroky pro obnovení hesla.
Návrat k přihlášení.
NaplánujSvatbu.cz | NaplánujStavbu.cz | NaplanujRodinu.cz | NaplanujUbytování.cz | NaplánujChov.cz
 
MístoPráce.cz » Poradna » Hledání práce » Toužíte pracovat ve strojírenství? Poradíme vám

Toužíte pracovat ve strojírenství? Poradíme vám

Hledání práce

Pokud chcete pracovat ve strojírenství, nikdo vám nebrání. V dnešní době zaměstnanecké krize se můžete stát čímkoliv a nepotřebujete k tomu ani žádné speciální vzdělání. V oboru strojírenství se vyžaduje hlavně zodpovědnost, šikovnost a spolehlivost. A samozřejmě byste měli vědět, s čím se ve strojírenství pracuje.

Nemusíte z hlavy spočítat během deset minut, kolik je patnáct krát sedmnáct, ale měli byste vědět první, poslední o hutním materiálu, se kterým se pracuje skutečně dnes a denně ve firmách, jež spadají do oboru strojírenství. S hutním materiálem se pracuje i ve společnosti MSC MetPro, a. s., která je dnes označována za strojírenskou jedničku nejen v Moravskoslezském kraji.

Právě ve zmíněné společnosti moc dobře vědí, jak je pro strojírenství hutní materiál důležitý. Firma se totiž zaměřuje nejen na strojírenskou výrobu a další strojírenské operace, ale zaměřuje se konkrétně na výrobu tvarových výpalků a na dodávku hutních materiálu konečným klientům.

Proč pracovat ve zmíněné společnosti?

Pokud hledáte práci, zkuste to ve zmíněné společnosti, která se dnes řadí k těm nejlepším strojírenským firmám na trhu. Oblíbená je především proto, že realizace jednotlivých zakázek je rychlá a kvalitní. Používají se kvalitní a moderní technologie, které dokážou vyrobit tvarový výpalek s maximální přesností.

Co se týče dalších výhod, firma je známá tím, že je důvěryhodná. Důvěra kraluje nejen mezi firmou a zákazníky, ale i mezi firmou a obchodními partnery.

Konkrétní strojírenské operace:

Jak jsme zmínili, společnost se zaměřuje na strojírenskou výrobu a na další strojírenské operace, které s výrobou souvisí. Pojďme si konkretizovat strojírenské operace, jež má firma v nabídce. Mezi strojírenské operace patří pálení a tryskání materiálu. Konkrétně při tryskání dochází k čistění materiálu, kdy se materiál zbaví všech korozí, nečistot a okují.

K dalším operacím patří ohraňování materiálu či vrtání a řezání materiálu. Nesmíme zapomenout ani na rovnání, během kterého dochází k vyřešením deformací, jež vznikly při pálení nebo vlivem vnitřního pnutí.Mistoprace.cz | Všechna práva vyhrazena.| Mapa