loading

Nahrávání nových nabídek může zabrat i několik minut. Počkejte prosím.

login ico
Uživatelské jméno

Heslo

V případě zapomenutého hesla jej můžete OBNOVIT, nebo se jednoduše REGISTROVAT
login ico
Email zadaný při registraci

Po zadání platného emailu Vám dorazí zpráva na zadaný mail. V ní naleznete další kroky pro obnovení hesla.
Návrat k přihlášení.
NaplánujSvatbu.cz | NaplánujStavbu.cz | NaplanujRodinu.cz | NaplanujUbytování.cz | NaplánujChov.cz
 
MístoPráce.cz » Poradna » Práce » Tři výhody nebankovních půjček

Tři výhody nebankovních půjček

Práce

Dříve jsme se za půjčky styděli. Bylo to něco, do čeho se nikdo nechtěl pouštět, pokud to nebylo nutné. Jenže dnes je všechno jinak. Lidé si půjčují na naprosté zbytečnosti, na věci, na něž si mohou našetřit během pár týdnů či měsíců. Půjček je totiž na trhu habaděj, pokud nepůjčí peníze v jedné společnosti, lidé to zkouší v jiné. Máme dnes tak vysoké potřeby, že je chceme rychle uspokojit a nečekáme, až přijde výplata. Když už byste měli sáhnout po půjčkách, vždy sáhněte po těch nebankovních.

Nebankovní půjčky jsou v dnešní době mnohem výhodnější než bankovní. Je to hlavně z toho důvodu, že nebankovní instituce nepůjčují tolik jako banky. Půjčuje se maximálně několik desítek tisíc korun (například společnost Rerum Finance, s.r.o. nabízí půjčky do dvaceti tisíc korun). Nedostaneme se do tak velké zadluženosti, dluhy nesplácíme léta, ale pár měsíců.

Nebankovní půjčky mají však mnoho dalších výhod, o kterých vám nyní řekneme.

1) Rychlost na prvním místě

Hlavní výhodou nebankovních půjček je to, že jejich vyřizování je rychlé. Zažádáte o půjčku, půjčka je schválena do několika málo minut. Až je půjčka schválená, do dalších několika málo minut přijdou na účet požadované peníze. Vše proběhne během půl hodiny. Ocení to především ti, kteří potřebují peníze skutečně ihned, ne až za několik týdnů, jak tomu bývá u bank.

2) Nemusíte spěchat

Jelikož se dají nebankovní půjčky zřídit z pohodlí domova, nemusíte spěchat s žádostí. U online půjčky si můžete dopodrobna přečíst smlouvu, pročíst si pečlivě vše, co vás zajímá. Nikdo na vás netlačí, nepospíchá, jak tomu bývá na pobočkách bank, kdy sedíte u přepážky a kdy vás obsluhuje nepříjemný zaměstnanec banky.

3) Nastavte si splátky podle vás

Co je dalším pozitivem, tak je to, že si splátky můžete zřídit podle sebe. Jen si spočítáte, jak vysoké splátky jsou pro vás přijatelné, a půjčka se vám dle tohoto požadavku nastaví.Mistoprace.cz | Všechna práva vyhrazena.| Mapa